BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 17099033
nr 1709 9033
Ljusstakar
Ett par, nyrokokostil, nysilver. Höjd: 28,5 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:41:47
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Ljusstakar
Kondition: slitage
nr 1709 9033
Ljusstakar
Kondition: slitage
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 16 juni 2025 |